Menu Close

ZAŽELI – program zapošljavanja žena – FAZA III – Potpisivanje ugovora

14.09.2022

Sa velikim zadovoljstvom, nastavljamo dalje i krećemo punim žarom ispočetka: ZAŽELI – program zapošljavanja žena – FAZA III 

Dana 14.9.2022. potpisali ugovor za projekt “ Baza za pomoć” Kodni broj: UP.02.1.1.16.0195

Potpredsjenica Vlade RH Anja Šimpraga i ministar rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike Marin Piletić bili su prisutni potpisivanju Ugovora predsjednice udruge Baza za razvoj Lucije Crnković. Nastavak je vrlo značajan jer se njime zapošljava 30 žena na period od 6 mjeseci i obuhvaća ukupno 210 korisnika. Partneri na projektu su nam: Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Slavonski Brod, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područni ured Krapina, Centar za socijalnu skrb Krapina, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna služba Zagreb, Sportska udruga za osobe s intelektualnim poteškoćama “Veliko srce” Koprivnica

Trajanje projekta: 8 mjeseci  14.09.2022. – 14.05.2023.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Udruge Baza za razvoj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *