Menu Close

“ZAŽELI”- nabava i podjela paketa higijenskih i kućanskih potrepština krajnjim korisnicima na projektu “Olakšanje života potrebitima”

10.12.2021.

Kao i svakog mjeseca održana je primopredaja paketa kućanskih i higijenskih potrepština u sklopu projekta “Olakšanje života potrebitima” koja je jedna od projektnih aktivnosti koje se provode u sklopu projekta.

Paket se sastoji od osnovnih kućanskih i higijenskih potrepština, koji će 266 korisnika primati za vrijeme trajanja projekta. Buduća dinamika isporuke paketa će se odvijati na mjesečnoj razini. Cjelokupni iznos za nabavu higijenskih i kućanskih potrepština financira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda – Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Olaksanje-zivota-potrebitima3

Image 1 of 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *