Menu Close

Zapošljavanje žena u sklopu projekta „Olakšanje života potrebitima“ – rujan 2021.

U prethodnom razdoblju provedbe projekta obrađeno je nekoliko prispjelih prijava za kandidatkinje koje su poslale prijavu za radno mjesto Pružanje usluga potpore i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, u sklopu projekta „Olakšanje života potrebitima“. Nakon administrativne provjere prijava, vođen je razgovor za posao i  u rujnu smo zaposlili četiri žene su odgovarale potrebama projekta. Zaposlene su tri žene s područja Grada Zagreba i jedna s područja Krapine.

Ovim putem molimo sve zainteresirane za radno mjesto „Pružanje usluga potpore i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju“ da nas kontaktiraju na adresu e-pošte ili putem telefona koji je naveden na Internet stranici. Udruga u ovom trenutku nudi radno mjesto za još  34 žene.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *