Menu Close

Zapošljavanje žena u sklopu projekta „Olakšanje života potrebitima“ – listopad 2021.

Tijekom mjeseca rujna obrađen je veliki broj prispjelih prijava za kandidatkinje koje su poslale prijavu za radno mjesto Pružanje usluga potpore i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, u sklopu projekta „Olakšanje života potrebitima“. Nakon administrativne provjere prijava, vođen je razgovor za posao i  u listopadu smo zaposlili  20 žena. Zaposlene su 4 žene s područja Krapine, 8 žena s područja Jastrebarskog te 8 žena s područja Općine Kapela.

Ovim putem molimo sve zainteresirane za radno mjesto „Pružanje usluga potpore i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju“ da nas kontaktiraju na adresu e-pošte ili putem telefona koji je naveden na Internet stranici. Udruga u ovom trenutku nudi radno mjesto za još  14 žena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *