Menu Close

Dosadašnja provedba aktivnosti projekta ”Zaželi”

20.9.2021.

Djelatnice na projektu “Olakšanje života potrebitima” svakodnevnim radom i aktivnostima obilaze korisnike kojima je potrebna pomoć kod obavljanja osobne higijene, održavanja kućanstva, nabave namirnica, održavanja okućnice, cijepanje, sitni popravci, košnja trave, pomoć kod realizacije različitih osobnih potreba (plaćanje režijskih troškova, pratnja do liječnika, kontakti s liječnicima, podizanje lijekova i medicinskih pomagala, obavljanje raznih administrativnih poslova…) i pomoć pri ostvarivanju različitih prava. Najveća podrška koju kroz projekt dobivaju stariji i nemoćni korisnici je podrška kroz razgovore i druženje, što mnogima od njih itekako pomaže u smanjenju osjećaja usamljenosti i samoće.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *